Button for menue
REMONDIS Global Website // Polska
Najpiękniejsza praca świata:
ratowanie go odrobinę każdego dnia

Crazy - smart navigation with each item having a different size and margins

 • KARIERA

  My jako pracodawcy

Praca na rzecz klimatu i ochrony zasobów, która ma sens

 • Wszystkie zadania związane z naszą działalnością w trzech obszarach – recyklingu, usług i wody – mają ogromny, nadrzędny cel: kompleksową ochronę zasobów i klimatu. A Ty, jako pracowniczka lub pracownik, aktywnie przyczynisz się do osiągnięcia tego tak ważnego celu. To sprawia że praca w REMONDIS jest nie tylko interesująca i pełna wyzwań, ale daje też olbrzymie poczucie sensu. Gdzie, jeśli nie tutaj, masz możliwość, aby aktywnie tak bardzo zagłębić się w decydujący o wszystkim temat przyszłości, jakim jest zrównoważony rozwój? Gdzie dzięki swojej pracy możesz każdego dnia zmieniać świat na odrobinę lepszy? Wizjonerskie myśli są jak najbardziej dozwolone i idealnie wpisują się w filozofię REMONDIS. Wierzymy, że za sprawą gospodarki cyrkulacyjnej w tematyce ochrony klimatu wciąż kryje się spory potencjał. Ciągle pracujemy nad nowymi metodami, dzięki którym będziemy mogli poddać recyklingowi jeszcze większe ilości materiałów. Wszystko po to, aby chronić świat jutra. Chętnie zrobimy to razem z Tobą jako członkiem ogromnej rodziny REMONDIS.

Pewna praca nawet w niepewnych czasach

W świecie, w którym zużywa się dzisiaj jeszcze więcej surowców, niż Ziemia jest w stanie zapewnić, nasza branża ma pewną przyszłość. Obszary naszej działalności, jak zabezpieczenie warunków bytowych czy recykling będą obecne także w przyszłości, a nawet zyskają na znaczeniu. Bezpieczną przyszłość zapewnia poza tym to, że grupa REMONDIS jako tradycyjna rodzinna firma kładzie duży nacisk na solidność. Ta solidność na przeróżne sposoby opłaca się także naszym pracownikom. Dobrze funkcjonujący system zmianowy z godzinami pracy dopasowanymi do czasu wolnego i czasu dla rodziny oraz ogólnie pewna praca na przyszłość to decydujące argumenty dla REMONDIS. W obszarze handlowym jak i produkcyjnym.

Międzynarodowe oddziały – szerokie pole do działania

 • W REMONDIS pracujesz w trosce o przyszłość. Także swojej własnej. Jako wciąż rosnące przedsiębiorstwo, działające na polu międzynarodowym, oferujemy Ci wspaniałe perspektywy kariery. Wszystko w najprawdziwszym znaczeniu słowa bezgranicznie. Wewnątrz firmy możesz zbierać doświadczenie za granicą w różnych oddziałach i masz szansę na dalszy rozwój zawodowy, jak i osobisty. Szerokie spektrum od recyklingu przez zarządzanie wodą aż po rozwój produktów daje wiele pól do działania. Różnorodność jest więc zagwarantowana. A przynajmniej równie ważna: szeroka oferta w wielu dziedzinach zapewnia najlepsze możliwości awansu. Gdzie indziej trzeba się piąć po szczeblach kariery, REMONDIS natomiast przekonuje przejrzystymi strukturami. Zakładając, że jesteś elastyczny i mobilny, u nas już w krótkim czasie możesz dostać się do kadry kierowniczej i czołówki pracowników.

  • REMONDIS oferuje liczne możliwości zawodowe i szanse na awans.

Liczby jak w światowym koncernie, wartości jak w rodzinnej firmie

Mimo rozmiarów z 800 oddziałami na całym świecie i ponad 43,000 pracownikami pozostaliśmy głęboko zakorzenioną, rodzinną firmą. Widać to w naszym, ciągłym dążeniu do rozwoju nastawionego na wzrost, opartego na tradycjach, ale też w naszej kulturze pracy. Kładziemy duży nacisk na płaską strukturę hierarchii, małe jednostki z szybkimi ścieżkami decyzyjnymi i dużą swobodę w organizacji swojej pracy. W wyniku tego otrzymujemy mentalność opartą na zaangażowaniu, kształtującą całą firmę – w tym zmysł orientacji na rozwiązanie i pragmatyzm. Ta filozofia pracy odzwierciedla się także w kontaktach z naszymi pracownikami. Niezależnie od posiadanych kwalifikacji i obszaru działania wszystkie osoby, które są u nas zatrudnione, cieszą się tym samym szacunkiem.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej

 • Dowiedz się więcej o możliwościach dalszego kształcenia i możliwościach zawodowych w REMONDIS. Nasi specjaliści chętnie Ci pomogą.

  • Christian Rilling
   Odpowiedzialny za: kadrę specjalistów i kadrę kierowniczą ds. przemysłu i techniki
   T +49 2306 106-106
   E-mail

  • Theresa Hartmann
   Odpowiedzialna za: kadrę specjalistów i kadrę kierowniczą ds. handlowych
   T +49 2306 106-8826
   E-mail

  • Linda Kunka
   Odpowiedzialny za: praktykantów (studentów), pracujących studentów, absolwentów, stażystów
   T +49 2306 106-8665
   E-mail

  • Vanessa Rensmann
   Odpowiedzialna za: praktykantów (uczniów szkół), szkolenia
   T +49 2306 106-853
   E-mail

 • Prasa – zawsze na bieżąco

  Oddziały w Europie i na świecie

  Biblioteka – wygodny dostęp do filmów i materiałów marketingowych

  Wyszukiwanie – najszybszy sposób na zdobycie informacji

Diese Seite verwendet aktuelle Techniken, die in dem von Ihnen verwendeten Browser unter Umständen nicht korrekt angezeigt werden können.
Bitte aktualisieren Sie Ihren Internet-Explorer oder weichen auf einen anderen Browser wie Chrome oder Firefox aus.
Schließen