REMONDIS Global Website

REMONDIS Global Website

Button for menue
REMONDIS Global Website // Polska
Stwarzamy najlepsze
perspektywy.
Także
zawodowe

Crazy - smart navigation with each item having a different size and margins

 • KARIERA

  Dołącz do branży przyszłości

 • Przejdź do Ofert pracy

 • Chcesz spróbować swych sił w branży z przyszłością, oferującej najlepsze perspektywy i możliwości rozwoju? W takim razie REMONDIS to dobry wybór. Segmenty, w których działamy – recykling, usługi i gospodarka wodna – pokrywają wszystkie aspekty zrównoważonego rozwoju. Trudno o bardziej perspektywiczną branżę i bardziej przyszłościowy sposób myślenia. Kolejną zaletą grupy REMONDIS jest możliwość pracy w tradycyjnym przedsiębiorstwie rodzinnym na jednym z wielu różnych stanowisk, zarówno w kraju, jak i za granicą. Pracując w REMONDIS, realizujesz misję dla przyszłości – także Twojej własnej.

Ścieżki kariery w branży przyszłości

Twoje możliwości kariery i awansu są równie szerokie, jak działalność grupy REMONDIS. Zapraszamy zarówno uczniów szkół zawodowych, jak i pracujących studentów, osoby nowe w branży oraz specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Dowiedz się więcej

Oferty pracy w branży przyszłości

Znajdź interesujące Cię stanowisko i złóż aplikację – chętnie Ci w tym pomożemy. W naszej zakładce „Kariera” możesz znaleźć nie tylko ciekawe oferty pracy, ale także przydatne wskazówki dotyczące rekrutacji.

Dowiedz się więcej

  Prasa – zawsze na bieżąco

  Oddziały w Europie i na świecie

  Biblioteka – wygodny dostęp do filmów materiałów marketingowych

  Wyszukiwanie – najszybszy sposób na zdobycie informacji

Diese Seite verwendet aktuelle Techniken, die in dem von Ihnen verwendeten Browser unter Umständen nicht korrekt angezeigt werden können.
Bitte aktualisieren Sie Ihren Internet-Explorer oder weichen auf einen anderen Browser wie Chrome oder Firefox aus.
Schließen