REMONDIS Global Website

REMONDIS Global Website

Button für Menü
REMONDIS Global Website // Polska
Stwarzamy najlepsze
perspektywy.
Także
zawodowe

Crazy - smart navigation with each item having a different size and margins

 • KARIERA

  Dołącz do branży przyszłości

 • Przejdź do Ofert pracy

 • Chcesz spróbować swych sił w branży z przyszłością, oferującej najlepsze perspektywy i możliwości rozwoju? W takim razie REMONDIS to dobry wybór. Segmenty, w których działamy – recykling, usługi i gospodarka wodna – pokrywają wszystkie aspekty zrównoważonego rozwoju. Trudno o bardziej perspektywiczną branżę i bardziej przyszłościowy sposób myślenia. Kolejną zaletą Grupy REMONDIS jest możliwość pracy w tradycyjnym przedsiębiorstwie rodzinnym na jednym z wielu różnych stanowisk, zarówno w kraju, jak i za granicą. Pracując w REMONDIS, realizujesz misję dla przyszłości – także Twojej własnej.

Ścieżki kariery w branży przyszłości

Twoje możliwości kariery i awansu są równie szerokie, jak działalność Grupy REMONDIS. Zapraszamy zarówno uczniów szkół zawodowych, jak i pracujących studentów, osoby nowe w branży oraz specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Dowiedz się więcej

Oferty pracy w branży przyszłości

Znajdź interesujące Cię stanowisko i złóż aplikację – chętnie Ci w tym pomożemy. W naszej zakładce „Kariera” możesz znaleźć nie tylko ciekawe oferty pracy, ale także przydatne wskazówki dotyczące rekrutacji.

Dowiedz się więcej

  Press Room – Keep up to date

  Business locations – Europe and worldwide

  Library – Download our brochures and videos here

  Search – The quickest way to find what you want to know about our company

Diese Seite verwendet aktuelle Techniken, die in dem von Ihnen verwendeten Browser unter Umständen nicht korrekt angezeigt werden können.
Bitte aktualisieren Sie Ihren Internet-Explorer oder weichen auf einen anderen Browser wie Chrome oder Firefox aus.
Schließen