|
Szukaj  Szukaj

„Zadowolenie klientów, niezawodność, elastyczność, ochrona środowiska oraz bezpieczeństwo i wydajność to priorytety działań przedsiębiorstwa REMONDIS."

Doświadczenie, wiedza i duże możliwości. To nas wyróżnia!

To co wyróżnia REMONDIS na tle innych podmiotów prywatnych działających w gospodarce recyklingowej w Polsce, to rozbudowana sieć własnych sortowni odpadów opakowaniowych i komunalnych, instalacji do produkcji paliwa alternatywnego, recyklingu zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, a także organizacje odzysku EKO-PUNKT S.A. oraz ELECTRO-SYSTEM S.A.


Usługi oferowane przez przedsiębiorstwa grupy REMONDIS obejmują bardzo szeroki wachlarz zadań, z których główne to: gospodarka wszelkiego rodzaju odpadami i recykling oraz utrzymanie porządku i czystości. Ponadto wyspecjalizowane spółki-córki świadczą usługi w takich obszarach biznesowych, jak: elektrorecykling, gospodarka wodno-ściekowa, czy zarządzanie strumieniami surowców. Informacje szczegółowe tutaj.

 

 

Dobra nazwa wszystko wyjaśnia

 

Pasująca nazwa reprezentuje to, co wyróżnia przedsiębiorstwo. Zdecydowaliśmy się na REMONDIS. Mieliśmy ku temu dobre powody. Tu można przeczytać więcej
Wydawca | Nota prawna | Polityka Cookies | © 2018 REMONDIS SE & Co. KG